< >
» Hakkımızda
1996 yılında Plastik Korniş imalatı yapmak için kurulmuş olan firmamız, 1 sene korniş imalatı yaptıktan sonra Plastik pencere üretici bayiilerini istekleri doğrultusunda kapı pervazı, lambri ve yardımcı profil imalatına yönelmiştir.
 
1997-2005 yılları arasında 3 adet Extrüzisyon makinası ve 22 adet değişik ebatı kalıplar ile müşteri memnuniyetini göz önüne alarak üretimine devam etmiştir.
 
2006 senesinin başlarında ise gelişen plastik sektörü ve artan talep doğrultusunda PVC Folyo kaplama işine başlanmıştır.
 
Firmamız halen gerek kendi ürettiği mamülleri gerekse dışarıdan gelen diğer firmalara ait profilleri değişik renklerde ve istenilen şekillerde PVC Folyo kaplamaktadır. Ayrıca kendi ürettiğimiz mamülleri stoklarımızda hazır tutarak anında ihtiyaca cevap verebilmekteyiz.
 
Firmamız Plastik profil imalatında hammadde olarak üretici bayiiler ini deşelerini ( Hurdalarını ) kullanmakta ve her üretici bayiinin kendi deşesini değerlendirmektedir. Bu yöntemle hem üretici firmanın profil rengine uygun imalat yapmakta hem de üretici firmanın elinde bulunan artık hurdaları değerlendirmekte, onlara maddi fayda sağlamaktadır
Yukarı Çıkın